openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: problem z trtayem oraz paskiem narzedziowym  (Przeczytany 4336 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
colargol
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Wrzesień 26, 2008, 07:50:19 »

Wzorem winXp na dole pulpitu znajduje sie w Open SuSe 11 pasek narzedziowy w którym wydzielone sa część / jak w windows /menu startowe/ pasek szybkiego uruchamiania/ jak w Win , część gdzie ukazują sie wyświetlane na pi\ulpicie ikony otwartych okien, oraz zna końcu po prawej tray. Tak to wyglada normalnie, otóż wczoraj cos sie poknociło całość elementów tego paska przesunęła sie w lewo w jeden blok, efektem nie ukazują sie ikony otwartych stron w pulpitach , kazżde zmininalizowanie strony wyświetlanej na pulpicie powoduje jej zamkni ęcie,a zblokowanych elementów paska nie daje sie przywrócic do poprzedniego ustawienia.Moze ktos poradzi co zrobic , zaznaczam iz z linuxem zapoznaje sie od kilku dni, po pokonaniu bariery niemozliwosci jaka stanowi neostrada z modemem ze dsl 852 v.2,
Zapisane
Valis
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #1 : Wrzesień 26, 2008, 10:10:58 »

Też mi to zniknęło. Z tego powodu przeniosłem się z powrotem na KDE3.5

Można ten pasek uruchomić z lini komend u mnie uruchamiał się pod KDE 4.0 pasek z KDE 3.5] ale teraz już nie pamietam jakim poleceniem.
Zapisane
mleko64
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Luty 23, 2009, 17:22:13 »

mam taki sam problem tzn też chciałem pozmieniać pasek ale mi zniknął i ani zminimalizowanych okien nie widać ani nie ma odpowiedniks "START". prosze niech ktoś napisze jak to przywrócić
Zapisane
SiBUL
Admin
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 211


Forumowy egzorcysta


« Odpowiedz #3 : Luty 24, 2009, 11:50:35 »

prawym na pulpicie -> dodaj elementy interfejsu -> przeciągnąć "menedżer zadań" na pasek
a odpowiednik menu start to "uruchamianie programów", tak samo się dodaje :>

porada od galvay'a
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 11:53:05 wysłane przez SiBUL » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl