openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: konwersja DVD 9 do DVD 5 czym to zrobić ??  (Przeczytany 5625 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
amba
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« : Czerwiec 06, 2008, 12:44:43 »

Witam
szukam programu do zgrania na dysk zabezpieczonych płyt DVD jakiś odpowiednik windowsowego AntyDVD i programu za pomocą którego przekonwertuje zgrany materiał z płyty DVD 9 do DVD 5 wiem że taką konwersje zrobie poprzez nero linux ale nie jest to darmowy program i nie łamie zabezpieczeń więc odpada ponieważ mi chodzi o zrobienie kopi filmu DVD który mam na płytce DVD 9 pojemność około 7,2 GB a nie chce kupować płyt dwuwarstwowych ponieważ ich cena mimo wszystko jest jeszcze wysoka przeszukałem troche fora ale nie moge znaleść nic odpowiedniego Smutny może źle szukam Smutny
Zapisane
przemokoch
Przyjaciel
*
Offline Offline

Wiadomości: 97


« Odpowiedz #1 : Czerwiec 06, 2008, 17:26:49 »

Oj coś słabo szukasz. Mi gogle wypluło: K9copy, DVDShrink(podobno jest pod linuxa) a i też pod wine chodzi, LDVD. Co do zabezpieczeń płyt to sprawdź najpierw kopiując normalnie  bo pod linuxem mogą one nie działać.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2008, 17:32:12 wysłane przez przemokoch » Zapisane
amba
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 12, 2008, 18:55:14 »

K9copy jast spoko choć nie doszukałem się prostego konwertowania do dvd 5 a DVD shrinh jakoś nie moge znaleść na lina
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl