openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Brak podmenu Wine w menu KDE 3.5 -openSUSE10.3  (Przeczytany 5336 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pitcarn
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


« : Czerwiec 03, 2008, 17:44:32 »

Witam, w menu nie mam dostępu do Wine ,niby wszystkie paczki z repo zainstalowane  a w edytorze menu KDE, podmenu Wine jest widoczne (zaraz pod System).Natomiast nie mam możliwości używania tego menu z poziomu menu.Wcześniej używałem ubuntu/ kubuntu i takie skróty zawsze były,co należy zrobić aby uaktywnić to menu?
Zapisane
Percy_Bent
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


« Odpowiedz #1 : Czerwiec 03, 2008, 21:20:15 »

a czy w tym podmenu jest coś, czy jest ono puste?? suse nie wyświetla pustego podmenu żeby nie zaciemniać obrazu całości
Zapisane
pitcarn
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 05, 2008, 17:13:31 »

Witam, wybacz że dopiero teraz odpisuję ,wracając do tematu : podmenu Wine jest widoczne TYLKO w edytorze menu KDE ,jak je rozwinę to jest Notepad ale tylko w edytorze normalnie w menu KDE nie ma śladu po Wine.
Zapisane
Percy_Bent
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


« Odpowiedz #3 : Czerwiec 05, 2008, 22:53:16 »

widzisz... przypuszczam że jak doinstalujesz jeszcze coś, co będzie się dodawało do menu wine, to będzie widoczne. Notepad jest niewidoczny w menu i dlatego system traktuje podmenu Wine jako puste...
Zapisane
pitcarn
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #4 : Czerwiec 06, 2008, 13:30:25 »

zainstalowałem cs1.6 dla próby,menu Wine dalej nie widoczne :/ ,gra działa po wpisaniu : wine ścieżka do pliku.exe
Zapisane
pitcarn
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #5 : Czerwiec 09, 2008, 18:06:02 »

poradziłem sobie ,reinstalując wine ,temat do zamknięcia
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl