openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Internet nie działa  (Przeczytany 4678 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
DJ Danielus
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


« : Marzec 10, 2008, 23:21:13 »

No ja nie wiem - podczas instalacji openSUSE nie mogę przejść sprawdzania połączenia z internetem, a co za tym idzie dodać dodatkowych repozytorii. Konfiguracja sieci przez DHCP nie działa, a wpisywanie adresu IP, etc. również nie daje żadnego skutku... Co może być przyczyną? Pod Windowsem wszystko działa należycie...
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2008, 09:41:42 wysłane przez szpon » Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #1 : Kwiecień 30, 2008, 07:32:00 »

wytlumacz w jaki sposob laczysz sie z internetem. poza tym wszystko co potrzeba masz w yast2
Zapisane
DJ Danielus
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 16, 2008, 21:47:28 »

Po prostu podczas instalacji kiedy chcę dodać repozytoria sieciowe konfiguruję połączenie przez DHCP - umiera, ręcznie - umiera. Po instalacji staram się coś zmieniać w YasT i niestety nic nie pomaga.
Nie wiem czy to może być problem, ale posiadam płytę Foxconn P35A-S (Realtek RTL8111B).
Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #3 : Czerwiec 16, 2008, 21:58:36 »

co to znaczy, ze umiera?  Co?


znalazlem cos
Kod:
http://en.opensuse.org/HCL/Main_Boards
http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=13&PFid=5&Level=5&Conn=4&DownTypeID=3&GetDown=false

w tym pierwszym linku znajdz swoja karte siesiowa


aha no i
Zmień tytuł na zgodny z panującym REGULAMINEM
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2008, 22:02:09 wysłane przez Filipek90 » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl