openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: brak sieci na jednym z kont  (Przeczytany 3644 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tomash
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« : Kwiecień 30, 2012, 18:08:19 »

witam - mam kilka problemów na susełku a w zasadzie to chyba sam cos namotałem .
mam  openSUSE-LXDE-11.4 - jednego uzytkownika zwykłego + konto roota
i tak ad.1 - jak usunąć użytkownika live cd  z yast konta uzytkowników usunołem go ale dalej  jest - co to za konto jakies wbudowane Co?
       ad.2 - po instalacji wszystko działało  z internetem łacze sie po wi-fi przez router - wszystko dobrze skonfigurowane  ale  zaczołem  konfigurowac sambę i cos  sie  powaliło  tak że na koncie zwykłego usera nie mam łacznosci z siecia - pingi nie chodza - nawet przy wyłaczonym firewolu - a wczesniej  siec była ,
na tym drugim koncie live cd  internet jest ok .
ogólnie to chcę miec tak  1 uzytkownika zwykłego i jedno konto roota ,
chciałbym to naprawic  proszę o pomoc - uzywam network-menadzera - na tym koncie co nie mam sieci wskaznik wi-fi pokazuje ze połaczono  a  łacznosci nie ma
Zapisane
tomash
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #1 : Kwiecień 30, 2012, 19:21:24 »

dobra - juz sobie poradziłem - nie wiem co było zwalone  ale zrobiłem tak  usunołem konfig samby - ustawiłem firewolla  bez samby i netbios  załozyłem nowego usera - potem wywaliłem tych starych i o dziwo dało się tez wywalic tego live cd  - no i teraz jest ok 
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl