openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Brak obsługi flash w Konqueror /SuSE 10.3  (Przeczytany 8204 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Marian
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« : Grudzień 27, 2007, 14:46:28 »

Hej,
Po ostatniej automatycznej aktualizacji nie otwierają mi się ruchome obrazki zrobione we Flashu w Konquerorze.
Dostaję okienko awarii programu i finał.

FireFox działa poprawnie.

Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem ?

Pozdrawiam, Marian.

//Percy_Bent: Zmieniono temat wątku z "Problem z Konquerorem w SuSE 10.3" na "Brak obsługi flash w Konqueror /SuSE 10.3"
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2008, 12:40:20 wysłane przez Percy_Bent » Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #1 : Grudzień 27, 2007, 16:03:22 »

taaa ... przy aktualizacji jest info o tym flashu. ma wysc nowa wersa flasha. jak chcesz miec flasha w konquerorze to sciagnijw yast2 starego flasha.
Zapisane
asasello
*
Offline Offline

Wiadomości: 29


« Odpowiedz #2 : Styczeń 03, 2008, 23:42:59 »

Witam!
Mam rowniez ten sam problem, konqueror mi sie wywala, opera nie chce dzialac (mam  na mysli flash), a wszystko dziala w firefox.. I tu pytanie do Filipka, jak "sciagnac" w yast starsza wersje? bo ja tam widze tylko mozliwosc aktualizacji?
Dzieki za info i pozdrawiam asasello
Zapisane
asasello
*
Offline Offline

Wiadomości: 29


« Odpowiedz #3 : Styczeń 04, 2008, 13:01:21 »

Dobra... juz poradziłem sobie z problemem, po prostu trzeba bylo wejsc w zakladke "wersje", w ktora nigdy nie wchodzilem. Juz dziala
Pozdrawiam Asasello
Zapisane
kg01
*
Offline Offline

Wiadomości: 36


« Odpowiedz #4 : Styczeń 22, 2008, 20:26:02 »

A ja mam problem z Operą 9.25. Nie mogę otwierać stron flashowych. Wtyczki są zainstalowane i włączone. Na poprzedniej wersji czyli 9.24 tego problemu nie było. Może ktoś z was miał podobny problem i sobie z nim poradził? Jeśli tak, to proszę o podpowiedź.
Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #5 : Kwiecień 03, 2008, 15:20:37 »

I tu pytanie do Filipka, jak "sciagnac" w yast starsza wersje? bo ja tam widze tylko mozliwosc aktualizacji?
Dzieki za info i pozdrawiam asasello
kasujesz w yast2 flasha i biezesz paczke z plyty ( tam jest starsza wersja). instalujesz w konsolce i smiga ;]

po ostatnich aktualizacjach flash w konquerorze i w operze dziala. wina po stronie adobe, nie wypuscili dobrej wersji pod linuxa po naprawie jakiegos krytycznego buga
Zapisane
EdiKris
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #6 : Kwiecień 05, 2008, 10:17:31 »

Witam, mam podobny problem ale z firefox-em wersja 2.0.0.13 po aktualizacji zamiast aplikacji flash, mam białe puste pola.
 Korzystam z SUSe 10.2
Proszę o pomoc
Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #7 : Kwiecień 09, 2008, 20:59:07 »

pokombinuj
1) zmien na chwile nazwe katalogu .mozilla na inna np .mozillaold i odpal firefoxa
2) poprostu zainstaluj firefoxa 3b5, smiga o wiele szybciej i lepiej
Kod:
http://api.opensuse-community.org/searchservice//YMPs/openSUSE_103/54aa743792e5e0e3ffceb7518daad654f7b53f90
3) w yast2 sprawdz czy masz flasha zainstalowanego
4) w konfiguracji firefoxa sprawdz czy masz dobre scieszki podane do libflashplayer.so.
ta biblioteka powinna byc w /usr/lib/browser-plugins .
Zapisane
Bananikus
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17



« Odpowiedz #8 : Kwiecień 12, 2008, 21:46:20 »

Ja trochę z innej beczki, ale gdy mamy coś na stronie we flashu rozwijanego, to po rozwinięciu i zwinięciu zostaje biały ślad, lub chowa się nam aplet pod inną część strony. Tak miałem od zawsze na suśle, na ubuntu nie pamiętam. Czy to normalne dla flasha na linuxie? Czy u mnie jest coś nie tak?
Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #9 : Kwiecień 13, 2008, 01:03:29 »

zapewne flash. adobe sie nie postaral o dobry flash do linuxa
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl