openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: SUSE updater nie rozwiązuje zalezności w czasie aktualizacji  (Przeczytany 3542 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
krabator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11



« : Grudzień 14, 2007, 09:56:21 »

Witam Updater pokazuje mi dostepne oprogramowanie do instalacji, przy próbie zainstalowania jego wyskakuje mi bład. Są to uaktualnienia do boost, zypper, oraz libzypp. Wyskakuje mi taki błąd:


Problemy (3): Problem:Brak rozwiązania z tylko z obiektami z najlepszą architekturą. Problem:Nie można spełnić wymogu libboost_filesystem.so.1.33.1 dla libzypp-3.26.3-1.1.i586[openSUSE-10.3-Updates] Problem:Nie można spełnić wymogu libboost_regex.so.1.33.1 dla zypper-0.8.25-0.1.i586[openSUSE-10.3-Updates] Problem:Brak rozwiązania z tylko z obiektami z najlepszą architekturą. W tym przebiegu pod uwagę wzięto tylko obiekty z najlepszą architekturą. Uwzględnienie wszystkich obiektów może dać poprawne rozwiązanie, ale wymaga czasu. Rozwiązanie 1: Uruchom rozwiązywanie z WSZYSTKIMI możliwościami Z uwzględnieniem wszystkich obiektów o kompatybilnej architekturze.

Próbowałem tez zrobić aktualizacje z uwzglednieniem wszystkich obiektów o kompatybilnej architektórze ale to tez nic nie dało.

POZDRAWIAM i proszę o rade.

//Percy_Bent: Zmieniono temat z "Problem z SUSE updater" na "SUSE updater nie rozwiązuje zalezności w czasie aktualizacji"
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2008, 19:00:16 wysłane przez Percy_Bent » Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #1 : Grudzień 14, 2007, 14:42:58 »

wez dodaj inne repo aktualizacji. pododawaj inne repozytoria. to sa problemy z zaleznosciami.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl