openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Aplet aktualizacji systemu SUSE Updater nie chce działać prawidłowo  (Przeczytany 2837 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ram
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« : Listopad 03, 2007, 11:46:08 »

Witam!
Może mój problem wyda wam sie trywialny, ale nie potrafie sobie poradzić...
Zawsze przy starcie systemu Aplet aktualizacji systemu  sprawdzał dostępnośc aktoalizacji... objawiało się to pokazywaniem komuikatów, że sprawdza poszczególne repozytoria itp, po czym pokazywało się okno, z dostępnymi poprawkami,lub komunikat o braku takowych.
Od wczoran jednak ten aplet nie uruchamia się samoczynnie, a próba wwłączenia go z Aplikacje>System>Aplety pulpitu kończy się pojawieniem się tego oka w którym normalnie wyświetlane byly fostępne aktualizacje, jedak następuje to od razu, bez pobierania jakichkolwiek danych, tak, że na liście w nm nie ma nic do wyboru.
Jak można przywrócić ten aplet do poprzediego stanu, tzn. zeby wyszukiwał dostępne aktualizacje?

Nie wiem czy ma to coś do rzeczy, ale zniknięcie tego apletu pokrywa się w czasie z instalacją Compiz Fusion, jednak nie ustawiłem go na start automatyczny, tylko odpalam go gdy jest taka potrzeba(gdy pracuje z dużą ilością okien).
Bardzo prosze o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam!

edit:
Ok, temat nie aktualny(moderator może go usunąć jeśli uzna to za stosowne), po kilkukrotnym ponowym uruchomieniu systemu aplet sie pojawił... sam nie wiem - magia:)


EDIT2:
Znowu to samo....
Nie mam pojęcia od czego zależy to, że sprawdzanie aktualizacji się włącza a kiedy nie.
Macie też podobny problem? Czy t ja coś namieszałem?
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2007, 11:48:30 wysłane przez ram » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl