openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wireless LAN Edimax EW 7128g nietypowy problem ..  (Przeczytany 3018 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ozzir
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Czerwiec 26, 2007, 14:56:48 »

Witam wszystkich jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem opensuse 10.2 system bardzo przyjemny i funkcjonalny .. no ale .. nie wiem dlaczego nie chce zaakceptować mojego połączenia internetowego. Zainstalowałem bez problemów kartę wifi podaną w temacie, następnie bez problemu łączy się z AP i tu zaczynają się schody.. mój usługodawca nie używa szyfrowania WEP ani żadnego innego łącze się do niego specjalnym interfejsem PPP w windowsie działa i w fedorze 6 również działał ale tu nie wiedzieć czemu nie działa robie wszystko podobnie jak w fedorze po podłączeniu do AP tworze interfejs dsl ktory umożliwia mi uwierzytelnienie i w sumie powinno to działać ale nie wiem dlaczego jest inaczej .. proszę o pomoc z góry dziękuje ;-)

[problem rozwiązałem korzystając z innego sterownika aniżeli windowsowski rt61.inf + ndiswwrapper. Wydawałoby się że interfejs sieci bezprzewodowej nie wstaje ale to tylko złudzenie knetworkmanagera.. polecam konfigurację ręczną poprzez ifup (gdy chcemy to zautomatyzować sugerowałbym albo jeśli sie powiedzie pobawić się w karcie sieciowej i starcie przy uruchomieniu ale to pewnie nie będzie działać więc należy napisać jakis krótki skrypcik ;-) pozdrawiam ]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2007, 07:22:18 wysłane przez Ozzir » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl