openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Borland Kylix 3 a System 11.1 x64 (pod x86 to samo)  (Przeczytany 2845 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dj_mafiozo
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10



« : Wrzesień 14, 2009, 17:23:26 »

Witam. Na wstępie zanim jeszcze zacznę przedstawiać swój problem, chcę zaznaczyć, że jest mi to niezmiernie potrzebne, wiem, że Kylix został już spory kawał czasu temu porzucony przez samego Borlanda, trudno się mówi, niech ich gęś o to kopnie.

Mam kilka sporych programów napisanych w Delphi (konkretnie 7) i potrzebuję je przenieść na Linuxa. W sumie trochę głupotą było, że zacząłem to pisać w Delphi, zamiast w C, ale powód jest prosty - nie znoszę C i jeżeli nie mam wytycznych, że to nie może być co innego to uciekam od C jak tylko się da, za to świetnie się czuję w Delphi. Mniejsza z tym. Program rozrósł się do kilkuset tysięcy linijek kodu i wcale nie uśmiecha mi się to przepisywać od podstaw w inny język. Dlatego próbuję zmusić do współpracy (z marnym skutkiem już dobre pół roku) Kylix 3 na openSuSE 11.1. Najpierw na x86, później x64. Podobno Kylix ma problemy z jajkami z serii 2.6, więc zainstalowałem nawet RedHata 7.2 bodaj na VirtualBoxie i VMWare Workstation, ale tam znów nie mogę uruchomić XFree86 (tak się tam jeszcze to nazywa), więc tym bardziej o KDE i Kylixie mogę pomarzyć.

Zna ktoś sposób, aby uruchomić to draństwo w systemie 11.1 z jajkiem 2.6.x?

Szukałem już nieco po necie i dotąd nic co bym nie zrobił nie skłoniło drania do współpracy.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl