openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Błędy podczas instalacji  (Przeczytany 4783 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ravalent
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« : Sierpień 26, 2008, 06:37:45 »

Witam

Mam problem z zainstalowaniem opensuse 11, podczas instalacji wywala mi mnóstwo pakietów, co uniemożliwia poprawną instalację systemu.

Nie wiem dokładnie ale około podczas instalacji 15% pakietów wywala błąd. Pisze że nie można było zainstalować pakietu.

sprawdzałem poprawność dvd i też wywala błąd.

ściągałem system z 2 źródeł, 3 razy, sprawdzałem sumy kontrolne, wszystko ok, a później...
Zapisane
Percy_Bent
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


« Odpowiedz #1 : Sierpień 26, 2008, 10:16:55 »

spróbuj kupić dvd innej filmy (np.tdk) albo nagrywać z inną prędkością bo najwyraźniej problem pojawia się w czasie wypalania płyty
Zapisane
czrs1056
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« Odpowiedz #2 : Sierpień 27, 2008, 11:26:07 »

spróbuj kupić dvd innej filmy (np.tdk) albo nagrywać z inną prędkością bo najwyraźniej problem pojawia się w czasie wypalania płyty

Ja palę na Verbatim i palnikiem Pionner i takich problemów brak a jak paliłem na nędznej jakości płytach to takie miałem problemy gdzie nie mogło odczytać pakietów.Gdy używam Verbatim skończyły się problemy.
Zapisane
ravalent
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #3 : Sierpień 28, 2008, 06:41:40 »

niestety problemu nie rozwiazalem, byc moze nagrywarka jest walnieta, mam ja od paru dni.
kupilem na allegro plytke ze suse`m, zobaczymy co bedzie jak ja dostane.... dam znac.

Pozdrawiam
Zapisane
Valis
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #4 : Sierpień 29, 2008, 10:09:54 »

Kupiłeś? Trzeba było podać z kad jesteś to ktoś by ci mógł podać pomocną rękę tudzież płytkę

Jest wręcz taka strona gdzie ludzie rozdają Linuxy innym ze swoich miast. Chyba nawet jest do niej link w portalu. [dawno na sam portal nie zagladałem to nie pamiętam]
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl