openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z rozdzielczością / sterownikami do laptopa  (Przeczytany 3339 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bartoszwitek
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Lipiec 23, 2013, 17:57:34 »

Witam! Jest to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość. Zainstalowałem dzisiaj openSUSE 12.3. Jest to mój pierwszy kontakt z linuxem. Początkowo miałem problem z połączeniem się z internetem, ale na szczęście został on już rozwiązany. Obecnie mam jednak problem z instalacją sterowników a najbardziej z kartą graficzną. Próbowałem ściągnąć sterowniki dla mojego Aristo Smart W300 ze strony producenta: http://sterowniki.aristo.pl/notebooki_pc/Smart_W300/Sterowniki/, jednak nie ma możliwości pobrania sterowników pod linux. Jedyna możliwa obecnie do wyboru rozdzielczość to 640x480. Pod systemem Windows komputer pracował na rozdzielczości 1440x900. Z powodu niskiej rozdzielczości okienka nie mieszczą się w całości np. przy próbie aktualizacji oprogramowania nie mam możliwości potwierdzenia, ponieważ przyciski są poza ekranem. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl