openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: komunikat podczas instalacji suska  (Przeczytany 2760 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
darekm13
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Październik 06, 2011, 13:34:48 »

Witam. Kupiłem ostatnio laptopa z zainstalowanym windowsem. Planuję podzielić dysk po połowie na suska i winde. Mam 4 partycje z windowsem więc jedną usunę i przeznaczę na linuksa. Wszystko fajnie podzieliłem: swap -3Gb, "/"-15Gb a "/home" około 120Gb. W ostatnim oknie przed instalacją pojawia się komunikat: "Program rozruchowy jest zainstalowany na partycji, która nie mieści się w całości poniżej 128GB. System może się nie uruchomić jeśli BIOS wspiera tylko lba24.....". I teraz pytanie co mogę zrobić żeby wszystko normalnie się uruchomiło? A drugie takie dodatkowe czy można przenieść jakoś dane z partycji windowsowskiej "hp tools" na powiedzmy "hp recovery" żeby wszystko poprawnie działało bo będę musiał ją usunąć i jeżeli tak to jak bo partycja "hp recovery" jest ukryta?
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 15:14:53 wysłane przez darekm13 » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl