openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: laptop kadłubkowy  (Przeczytany 4219 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
speed222
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Styczeń 27, 2008, 11:25:41 »

witam wszystkich!! zainstalowałem open SUSE i mam taki problem!! nie moge znaleźć sterowników do poszczegolnych podzespołów!! gdzie ich szukać??? kolejnym problemem jest ustawienie połączenia z routerem: potrzebuje sie z nim połączyć aby mieć neta!! ale wpierw musze dobrze skonfigurować karte sieciową do której nie mam sterownika!! prosze powiedzcie krok po kroku jak zrobić konfiguracje karty i ustawić połaczenie z routerem???!!!
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 15:56:50 wysłane przez SuSESuSE » Zapisane
FredDie
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #1 : Luty 01, 2008, 00:29:03 »

Byś może wpierw napisał jaką masz kartę sieciową, a nie tak z grubej rury. A raczył Pan przy okazji skorzystać z google??

Aaa, wygodnictwo. Np. "Skorzystaj z google i będzie po sprawie" - Tak nie wolno. Na takiej zasadzie, po co to Forum? Przecież Google to tylko wyszukiwarka, a nasze Forum jest, aby pomagać Ale masz racje, trzeba opisać problem dokładnie.

Edit by SuSESuSE
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 15:56:29 wysłane przez SuSESuSE » Zapisane
HarryPotter
*
Offline Offline

Wiadomości: 9


« Odpowiedz #2 : Luty 12, 2008, 20:20:23 »

Sterów szukać na stronach producentów poszczególnych podzespołów albo... tak, jak napisał mój poprzednik w Googlach.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl