openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: openSUSE a inne dystrybucje  (Przeczytany 5601 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rayden
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Październik 18, 2010, 13:16:50 »

właściwie jak to jest z opensusem? bo chciałbym sobie zainstalować i nie wiem czy warto... na pewno do debiana się chowa ale czy jest lepszy niż ubuntu ? nie ma aż tak śmiesznych zależności ? i czy w miarę szybko chodzi ;> chodzi mi przede wszystkim o wersje z gnome bo do kde zawsze czułem i czuję odrazę [; a podobno kde dobrze śmiga na opensusie czy tak samo jest z gnome  ?
Zapisane
Zibi
*
Offline Offline

Wiadomości: 33



« Odpowiedz #1 : Październik 19, 2010, 14:50:20 »

Wg mnie warto ja go używam i raczej problemów z nim nie mam, a jak są to pomoże na nie dr google Nie porównam do debiana ani do ubuntu bo żadnego z nich nie używałem. Co do środowiska graficznego to przy każdym przejściu na nową wersję zmieniam je. Dobrze chodził na KDE, Gnome i XFce. Teraz mam 11.3 i gnome 2.30 i też nie mogę złego słowa powiedzieć. Fajne jest zarządzanie repozytoriami i pakietami w Yast. Mi tam odpowiada i nie planuje zmieniać na inną dystrybucję.
Zapisane
Andrzej66
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Odpowiedz #2 : Październik 21, 2010, 14:43:27 »

Każda dystrybucja jest inna . Uważam,że nie ma lepszych ani gorszych dystrybucji. W obecnej chwili korzystam z Debiana lenny siduxa,a raczej aptosida i pclinuxos. Z opensuse 11 korzystałem przez pół roku i gdyby miała trochę lepsze wsparcie do grafiki sis-a to miałbym dalej na laptoopie.Po prostu ja dystrybucję dobieram pod sprzęt jaki mam. Siduxa wgrałem obok lennego na stacjonarnym i od marca nic się nie dzieje odkąd mam te systemy . Systematycznie aktualizuję i mam spokój. Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl