openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Heroes 3 - Złota edycja.... Na linuxie ubuntu?  (Przeczytany 6173 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PabloKolak
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Kwiecień 10, 2015, 12:44:02 »

A więc tak...
Mam heroes 3 złotą edycje i chciałem ją zainstalować na linuxie. Instalacja przebiegła bezproblemowo ale gdy włączę przez Wine Heroes3.exe to po paru sekundach mnie wywala (tak samo z H3Blade.exe.). Efekt jest taki sam gdy uruchamiam przez Cedege tylko że Heroes3.exe w ogóle nie chce się włączyć a H3Blade.exe zyskał tylko na czasie do wywalenia się (stąd AB przy poście). Natywna wersja pod linuxa wygląda jakby było brak paru plików (gdzieniegdzie nie ma napisów, nie da się włączyć kampanii bez wywalenia do ekranu logowania no i nie da się dograć dodatków). Jest może jakiś sposób, patch, latka czy cokolwiek co by naprawiło wywalanie się gry gdy uruchamiam przez Wine/Cedege?



« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2015, 18:36:07 wysłane przez susek.info » Zapisane
domin
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« Odpowiedz #1 : Maj 23, 2015, 18:29:51 »

Niestety ta gra nie posiada wsparcia dla linuxa.



« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2015, 18:36:14 wysłane przez susek.info » Zapisane
SebekKonik
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #2 : Grudzień 04, 2015, 15:35:07 »

A więc tak...
Mam heroes 3 złotą edycje i chciałem ją zainstalować na linuxie. Instalacja przebiegła bezproblemowo ale gdy włączę przez Wine Heroes3.exe to po paru sekundach mnie wywala (tak samo z H3Blade.exe.). Efekt jest taki sam gdy uruchamiam przez Cedege tylko że Heroes3.exe w ogóle nie chce się włączyć a H3Blade.exe zyskał tylko na czasie do wywalenia się (stąd AB przy poście). Natywna wersja pod linuxa wygląda jakby było brak paru plików (gdzieniegdzie nie ma napisów, nie da się włączyć kampanii bez wywalenia do ekranu logowania no i nie da się dograć dodatków). Jest może jakiś sposób, patch, latka czy cokolwiek co by naprawiło wywalanie się gry gdy uruchamiam przez Wine/Cedege?








« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2016, 22:17:23 wysłane przez SebekKonik » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl