openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: VLC odtwarzanie napisów z rozszerzeniem *.txt  (Przeczytany 5940 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Zeppy24
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« : Marzec 21, 2009, 19:00:44 »

Witam
Tak więc pod windą używalem tylko VLC i przyzwyczailem sie do niego do tego stopnia że uruchomilem w wersji 11.1. Z tego co pamiętam nie udalo mi się zrobić w wersjach 10.3 i 11. Teraz miałem nadzieję. Googluje od 2 dni i nie mogę sie natknąć na rozwiązanie problemu, być może dlatego jest zbyt proste
Plik z napisami znajduje się w tym samym folderze co film i ma taka samą nazwę.
Z tego co widzę to po zaznaczeniu "uzywaj pliku z napisami" -> przeglądaj, VLC podpowiada rodzaje rozszerzeń które obsługuje, nie ma na tej liście *.txt
Czy to brak jakiegoś kodeka czy po prostu jestem mało spostrzegawczy?

Otóż okazało się jednak że jestem malo spostrzegawczy. VLC domyślnie ustawiony byl na czcionke FreeSerifBold, natomiast w folderze z czcionkami VLC bylo cos takiego jak FreeSansBold, a brak tej pierwszej. Na pierwszy rzut oka to to samo, szcególnie gdy próbuje sie rozwiązywać tego typu problemy po pólnocy:)

Na przestrogę dla wszystkich świeżych użytkowników takich jak ja, czytać i zwracać uwage na szczególy

« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 23:55:48 wysłane przez Zeppy24 » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl