openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z rozmiarem stron w FF  (Przeczytany 4371 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Waćpan
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« : Marzec 07, 2009, 20:08:31 »

Migrowałem niedawno z Windows na suska 11.1. Ale w FF strony wyświetlają się nieco inaczej: otóż wszystko jest mniejsze (tekst, obrazki, pola wyszukiwarek) ale widok jest ustawiony na 100%. Czy da się ustawić to tak, by rozmiar był taki jak w Windows? Nie będę przecież na każdej stronie używał ctrl+.
Zapisane
SiBUL
Admin
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 211


Forumowy egzorcysta


« Odpowiedz #1 : Marzec 08, 2009, 16:13:23 »

No to moze masz 2 różne rozdzielczości?
Zapisane
Waćpan
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #2 : Marzec 08, 2009, 17:03:45 »

No to moze masz 2 różne rozdzielczości?

Tak, ale po zmianie rozdzielczości w FF paski narzędzi robią się ogromne, a strona pozostaje taka jaka była. Próbowałem zabawy z czcionkami, ale mam 1 katalog dla FF w obu systemach (zakładki) i wtedy strasznie to wygląda pod Windowsem, poza tym wtedy tekst nachodzi na siebie
Zapisane
Valis
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #3 : Marzec 23, 2009, 13:37:02 »

Jak używasz FF to nie korzystaj z jednego folderu dla obu systemów. Zainstaluj sobie plugina 'Foxmarks' i nie będziesz miał problemów z zakładkami.

Miałem taki problem jak opisujesz jak zainstalowałem oSusa 10.3. Znikł dopiero po reinstalacji systemu. W 11.0 już tego nie widziałem.

Mieszanie binarek dla dwóch różnych systemów to zły pomysł. Te systemy jednak się różnią :>
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl