openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wine - co robić z brakującymi bibliotekami?  (Przeczytany 3329 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
3h600
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« : Luty 21, 2009, 22:26:14 »

Witam,
przy emulacji przez wine wyskakuje błąd "could't open dll" co robić z takim fantem? można gdzieś skopiować te biblioteki albo jak je doinstalować? Czasem się zdaża że plik dll jest w katalogu programu mimo to nie odpala w związki z wyżej wymienionym błędem! co robić?  Co?

--------
dobra pokumałem się o co chodzi ... w katalogu (o dziwo ukrytym) /home/user/.wine znajdują się wszystkie programy, które zainstalowałem pod linuxem i te można odpalać. Problem się zaczyna gdy się chce odpalić programy zainstalowane w katalogu /windows czy wystarczy go udostępnić dla wszystkich żeby programy z tamtąd odpalać jako user? (nie chcę wszystkiego instalować)
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2009, 08:23:59 wysłane przez 3h600 » Zapisane
Valis
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #1 : Marzec 23, 2009, 13:42:16 »

Rzeczy które instalujesz pod winda to nie to samo co odpalanie z wine. Wine ma swój własny rejestr i katalogi do których programy wrzucają swoje pliki pomocnicze. Nie spodziewaj się że jeżeli coś zainstalowałeś pod winda to ci się odpali pod wine. [aczkolwiek niektóre rzeczy mogły by zadziałać]

Przyzwyczaj się raczej do instalacji programów z wine w tle, bez tego nie wiadomo co może nie działać.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl