openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Live CD suse 11.1 x64 Problem z instalacją  (Przeczytany 4108 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
3h600
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« : Styczeń 11, 2009, 18:06:47 »

Witam to mój pierwszy post tutaj,
a teraz do rzeczy jak biorę Live instalation (czy coś takiego) jak sie pulpit wyświetli to podczas instalacji chce mi formatować partycję windowsowską(a chcę współdzielić), jak chce podzielić dysk to marudzi ze ntfs nie może podzielić gdy biorę edytor partycji to niby dzieli partycję ale nie widać gdy wybieram partycje do instalacji (podzielona i dodana niby nowa)  jak to zainstalować poprawnie żeby współdzielić windowsa i ubuntu (suse miał być 3 i nie spodziewałem się takich problemów  ) . Jakieś pomysły?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2009, 09:25:22 wysłane przez 3h600 » Zapisane
3h600
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Odpowiedz #1 : Styczeń 12, 2009, 22:12:10 »

dobra uporałem się z partycjami (ale dzięki partition magic) no i dalej problemy. Problemy z montowaniem napędów też jakoś przeszedłem (instalator nie mógł zamontować/odmontować podczas kasowana i formatowania partycji). No i teraz się wysypało przy kopiowaniu plikow instalacyjnych. Heh  kicha chyba bez dvd sie nie obejdzie.. chyba że macie jakieś pomysły.

//sibul: Na forum jest opcja "Edytuj"
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2009, 09:28:12 wysłane przez SiBUL » Zapisane
SiBUL
Admin
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 211


Forumowy egzorcysta


« Odpowiedz #2 : Styczeń 16, 2009, 09:27:05 »

Witam, jaki masz procesor itd opisz komputer no i radze pobrać wersję DVD z repozytoriami, bo "gołe" live cd nie zadowoli Twoich oczekiwań. btw sprawdź krążek czy zgadza sie suma kontrolna MD5 bo może poprostu podczas pobierania wystąpiły błędy i instalka jest uszkodzona.

Pozdrawiam, Sibul
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl