openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: odpowiedzi na posty  (Przeczytany 13304 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ble ble ble
*
Offline Offline

Wiadomości: 45


« : Listopad 06, 2008, 17:22:52 »

ja mam taki pomysł bardzo niecodzienny ale

ODPOWIADAJCIE NA POSTY !!! 

to jest forum a nie tablica ogłoszeń, doczekanie się odpowiedzi/porady graniczy z cudem
Zapisane
SiBUL
Admin
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 211


Forumowy egzorcysta


« Odpowiedz #1 : Listopad 09, 2008, 17:14:17 »

Taka jest sytuacja a nie inna. Nie ukrywajmy że nie idzie nam bardzo dobrze. Ja mam pomysł. Może reklamujcie forum po innych portalach. W ten sposób będzie więcej "specjalistów" do pomocy. Pozdrawiam
Zapisane
tomagon
*
Offline Offline

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 17, 2015, 04:27:51 »

Taka jest sytuacja a nie inna. Nie ukrywajmy że nie idzie nam bardzo dobrze. Ja mam pomysł. Może reklamujcie forum po innych portalach. W ten sposób będzie więcej "specjalistów" do pomocy. Pozdrawiam

Adminie.
Weś się do roboty i poczyść działy ze starych postów. Po co na stronie o Linuksie są posty z 2007 , 2008 itp roku. Przeżuć stare posty do ARCHIWUM a zostaw te nowe. Może wtedy coś ruszy. Tu nie chodzi o reklamę ale o brak nadzoru nad forum. Wybierz moderatorów poszczególnych działów, którzy ci pomogą w utrzymaniu porządku. Podziel dział o Linuksie tak aby podstawowe systemy linuksowe miały oddzielne katalogi a nie wszystko na kupie. Korzystam z wielu stron o Open Susse ale o tej stronie mam mieszane uczucia.
Z wyrazami szacunku
                                                                 Tomasz Gonera
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl