openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: jak zmienić panel dolnego paska pod SuSE11.0  (Przeczytany 3474 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bogdanm
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


« : Październik 19, 2008, 08:45:15 »

Mam taki problem. Ustawiłem SuSE 11.0 na polską wersję językową( Instalowałem z SuSE11.0 live) . Od tej chwili dolny panel na którym jest wyświetlany czas dziwnie się zachowuje. Ikona czasu jest po lewej stronie a była po prawej. Po uruchomieniu Skype i zamknięciu na pulpicie, ikony na pasku brak a poprzednio widać byłó ikonę w panelu po prawej stronie.Przy ponownej probie zalogowania na Skype otrzymuję informację  że Skype jest uruchomiony. Poza tym po prawej stronie dolnego panelu jest 3-4 cm jasno szary pasek ale nic na nim nie ma. Jak ustawić ten panel aby wyglądał tak jak należy. Czy mogę w Yast przywrócić system i czy przez to nie utracę zapisanych wcześniej danych np. autoryzacji kluczy dostępu do perwnych programów i samych programow.
Może jest inny sposób proszę o podpowiedź 
Zapisane
jaor
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #1 : Październik 31, 2008, 14:01:52 »

Tak tylko spróbuję jakiś tor wytyczyć.. Jeśli chodzi o paski to.. instalowałem 11-tkę również z liveCD i.. nie obsługiwała w pełni plasmy. Po zainstalowaniu KDE 4 w pełni, dostałem obsługę plasmy a co za tym szło również możliwość konfiguracji pasków, wyświetla mi się ile sztuk danego appletu jest uruchomione etc. Można powywalać wszystkie, rozlokować od nowa i może się okaże [tak tylko głośno piszę], że Skypa miałeś uruchomionego, tylko jakoś magicznie taskbar[?] zniknął albo się przemieścił.. No nic, to taka moja propozycja. Po zainstalowaniu w pełni KDE z plasmą wszystko jest pod kontrolą i ładnie wygląda Chichot
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl