openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Counter-Strike na SuSE  (Przeczytany 8993 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
lupusabrewulf
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« : Luty 21, 2007, 16:13:46 »

Cześć. Chciałbym zainstalować CS'a na SuSE, ale niebardzo wiem, jak to mam zrobić... Coś próbowałem z CEDEGĄ, ale nic mi niewyszło...
Zapisane
muszka
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103



« Odpowiedz #1 : Luty 22, 2007, 18:58:53 »

Moze ma problem ze steamem, lub nie ma akceleracji 3d.Podaj wiecej danych.
Zapisane
malcik
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #2 : Marzec 10, 2007, 00:15:20 »

Witajcie, temat może już zapomniany, ale spróbuje
(pierwszy raz na forum, ale uważam że nie musze zakładać nowego topicu)

Otóż, zaisntalowałem z pakietów w openSUSE 10.2 - WINE.
Ściągnąłem steama ze strony wydawcy, zainstalowałem.
Do folderu .wine/drive_c/program files/steam wrzuciłem steamapps ze swojego windowsowego dysku.
Steam się ładnie odpala, ale po pierwsze na CS'ie 1.6 mam update 99% i stoi, a jak próbuje mimo wszystko odpalić grę, to wywala mi komunikat, że mam niewystarczającą ilość miejsca na dysku twardym, żebym spróbował jak zwolnie miejsce.

Na cześci systemowej SUSE mam 1.1GB wolnego, na home mam 16GB wolnego (boot 20mb )
swap ustawiony na 780mb, ramu 512 (w użyciu 47-53%)

Czy ktoś mi jest w stanie coś poradzić/pomóc?
Zaczynam tak naprawdę przygodę z pingwinkami (kameleonkami? Chichot ) i nie znalazłem na to rozwiązania, mimo że "google moim "pasterzem" prowadzi mnie przez świat"

EDIT:
zapomniałem dodać, moze to być istotne. dystrybucja 64bit

EDIT2:
nie dałem rady nic wykombinować, więc susunałem wszystko, zainstalowałem steama i ściągnąłem CS'a w steam - DZIAŁA !
bardzo płynnie, u mnie tak samo jak w winXP, ale nie działa mi mikrofon w grze. bede myślał dalej, bo to moje poczatki z linuxikami
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2007, 16:19:31 wysłane przez malcik » Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #3 : Kwiecień 14, 2007, 06:38:08 »

to juz chyba sciagnij cs wersje non-steam Chichot mi tam pieknie smiga i mam wiekszy fps niz na <cenzura>. gram z kolegami w sieci przez hamachi i normalnie przez net. servery da sie tez stawiac, wszystko pieknie i ladnie. aha i fonty skopiuj z win do /usr/share/wine/fonts bo nie bedziesz mial napisow Chichot
Zapisane
PiotrDoran
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #4 : Grudzień 17, 2014, 20:42:59 »

JAk zainstalowac gre Counter Strike Non Steam na Linuxie?
Prosze o szczególowe przedstawienie krokówWesoły



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2016, 15:07:32 wysłane przez PiotrDoran » Zapisane
tamis
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #5 : Styczeń 06, 2015, 02:20:38 »

Jak zainstalowac gre Counter Strike Non Steam na win 8.1. Prosze o szczegolowe instrukcje. Z gory dziekuje.
Zapisane

krolestwot
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl