openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: IDG.pl - czyli najśmieszniejsza witryna.  (Przeczytany 4940 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tempB
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


« : Czerwiec 24, 2008, 21:25:18 »

Witam.

Z niecierpliwością czekałem na recenzje najwspanialszych "pisarzy" na idg.pl na temat oss 11.0.
Jak każdy szanujący się informatyk który ma skłonności wybitnie ukierunkowane w jedną stronę a dokładnie w stronę czytania o nowinkach w świecie IT.

Doczekałem się.
Temat był jak zwykle oszałamiający swą wymową: OpenSUSE 11.0 - zainstaluj, a nie pożałujesz!
Tym szybciej kliknąłem i zabrałem się za lekturę.
Pierwszą rewelacją jaką wyczytałem w samym artykule to:
"OpenSUSE 11.0 jest dystrybucją, której przeoczyć nie wolno. Debiana 5.0 możesz sobie darować, Fedorę również, ale openSUSE - nie."
Oto słowa Pana: Łukasza Bigo.
Który defacto - wychwalał Fedore 9 kilka tygodni temu pod niebiosa, a o innych dystrybucjach nie wspominając.
Jako jeden z tych którzy swoją przygode z linuksem zaczynali od własnie Fedory, zdanie napisane przez "redaktora Łukasza" mnie poraża... Tak samo pewnie myślą użytkownicy Debiana... A dodatkowo i Ubuntu - z wiadomych przyczyn.

Druga sprawa...
Więcej jest w tym artykule treści na temat KDE4 niż na temat nowej dystrybucji OpenSuSe.
Jeśli mamy pisać w szczególności o dystrybucjach linuksowych to coś tu nie gra...
Każdy wie, iż KDE 4.0.x nie jest jeszcze stabilne i nie jest zalecane w szczególności początkującym użytkownikom przez developerów nowego środowiska graficznego.
Ale o czym tutaj rozmawiamy, przecież o ile się nie mylę ten sam "redaktor" pisał w samych superlatywach o nowym KDE gdy wyszła pierwsza wersja - zanik pamięci?

Co do OpenSuse 11.0 systemem który trzeba zainstalować a się nie pożałuje.
To prawda jest wygodny, zgadzam się z niektórymi tezami "redaktora" (chyba naczelnego, bo tylko ten pan pisze o nowych dystrybucjach) ale sama postac tego gościa mnie rozwala, a jak się wczytacie w komentarze na tej witrynie - nie tylko mnie. Wracając do tematu - fakt, warto zainstalowac Oss 11.0. Nawet nie dlatego, by tej dystrybucji używać, ale po prostu by się przekonac jak jest w rzeczywistości.

A właśnie co do komentarzy niektórych Panów z tej strony - czasami warto poczytać, warto sie czasami pośmiać, polecam.

Kotwiczka do artykułu: http://www.idg.pl/news/156375_1.html
Proszę Państwa...

Myślę, że można by stworzyć taki właśnie temat, w którym pośmiejemy sie z rewelacji dostarczanych przez idg.pl
Ave!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2008, 21:26:57 wysłane przez tempB » Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #1 : Czerwiec 24, 2008, 22:08:34 »

Dzieki Wielkie za info:)) javascript:void(0);
Prenumeruje PCworld i ciekawy jestem czy cos w nastepnym numerze napisza o openSUSE 11. Gdyby tak bylo to bym bardzo sie cieszył.

Pozdro!
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl