openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: GPRS/UMTS, Globetrotter, iPlus - jak połączyć?  (Przeczytany 4303 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gregg
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Marzec 05, 2008, 10:36:06 »

Cześć wszystkim,

Do tej pory korzystałem z Mandrivy, chciałbym jednak przetestować OpenSUSE 10.  3 i być może do niego się przekonać.   Mam jednak podstawowy problem, chodzi o konfigurację internetu GPRS/UMTS dla modemu Globetrotter Fusion.   Szczerze powiedziawszy jestem zaskoczony, że nie ma (albo go nie znalazłem. . . ) narzędzia konfiguracyjnego, które pozwalałoby za pomocą paru kliknięć połączyć się z internetem w ten sposób.

Googlowałem cały wieczór, przeszukałem forum, ale odpowiedzi, które się pojawiają rodzą więcej pytań niż miałem przed poszukiwaniami.   Wiele opisów jest ze starszych wersji OpenSUSE, próbowałem niektórych, ale nic nie pomogło.

Czy konieczne jest pisanie skryptów, by skonfigurować internet, nie ma może jakiegoś intuicyjnego rozwiązania??? Nie jestem w nich biegły.

Byłbym ogromnie wdzięczny za instrukcję jak rozwiązać ten problem krok po kroku.   Na pewno wielu z Was korzysta z takiego sposobu łączenia się z siecią.  Posiadam iPlusa, ale rozwiązanie dla Orange lub Ery mnie również interesuje, zdjąłem zabiezpieczenie pin dla karty, jeśli to ma jakieś znaczenie.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl