openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: opinie o stabilności OpenSuSE  (Przeczytany 10564 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
damian
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« : Grudzień 12, 2012, 23:33:24 »

Witam,
po kilku miesiącach mojej rozłąki z linuksem wróciłem na nowo do OpenSuSE. Obecnie wydanie 12.2 64-bitowy. Ostatnio korzystałem z wersji 11.0 i byłem całkiem zadowolony. W międzyczasie zmieniłem laptopa i teraz zainstalowałem właśnie to wydanie. Jestem troszkę rozczarowany bo w porównaniu do 11.0 lub do 10.2 ta wersja wydaje mi się jakoś mniej stabilna. Może to tylko moje odczucie? A Wy jak sądzicie: które wydanie było najbardziej stabilne? Słowem wyjaśnienia: laptop Dell Inspiron 15 R, system ładnie się zainstalował, wifi od "ręki" działa, grafika, dźwięk, zero problemów. Ale KDE to chyba porażka. Mój synek ogląda bajki i czasem lubi poklikać sobie  Chichot Tym sposobem już ze trzy razy zawiesił system (który sam się zrestartował), ja też ze dwa razy (podczas kopiowania plików na pendrive'a). Nie mam pulpitów 3d, a komputer jest dość wydajny więc wydaje mi się że powinno to lepiej śmigać. Zapraszam do dyskusji, jestem ciekaw Waszego zdania.
Pozdrawiam Damian
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl