openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: internet  (Przeczytany 5813 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
yva123
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« : Marzec 18, 2012, 14:00:11 »

Mam problem z zainstalowaniem internetu. System w ogóle nie wykrywa modemu z Playa a z Cyfrowego Polsatu wyskakuje komunikat nie można automatycznie  zainstalować, błąd w wierszu polecenia. Proszę o pomoc, nie grzebałam nic w ustawieniach, mam nowiutki komputer, tylko zainstalowałam system. Z góry dziękuję.
Zapisane
susek.info
Admin
*
Offline Offline

Wiadomości: 453



« Odpowiedz #1 : Marzec 19, 2012, 23:14:01 »

gdzie "wyskakuje" ten błąd?
Zapisane
yva123
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Odpowiedz #2 : Marzec 20, 2012, 16:30:30 »

Po uruchomieniu procesu instalacji, wyskakuje okienko (na pulpicie), że nie można automatycznie zainstalować aplikacji, za chwilę wyskakuje drugie okno z informacją, z napisem: błąd w wierszu poleceń.
Pomoc techniczna jest po angielsku więc trudno samemu się połapać.
Zapisane
susek.info
Admin
*
Offline Offline

Wiadomości: 453



« Odpowiedz #3 : Marzec 26, 2012, 20:56:16 »

może zrób zrzut ekranu zapisz na pendrive i wklej na forum
Zapisane
yva123
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Odpowiedz #4 : Kwiecień 28, 2012, 14:15:22 »

Dane w wierszu poleceń - /media/Cyfrowy Polsat/Setup.exe
End - of - central - directory signature not found. Either this file is not a zipfile, or it constitutes one disk of a multi - part archive. In the latter case the central directory and zipfile  comment will be found on the last disk(s) of this archive.
note: /media/Cyfrowy Polsat/Setup. exe may be a plain executable, not an archive
ziipinfo: cannot find zipfile directory in one of /media/Cyfrowy Polast/Setup.exe or/media/Cyfrowy Polast/Setup.exe.zip, and cannot find /media/Cyfrowy Polast/Seyup.exe.ZIP, period.
Mam modem HSPA w Cyfrowym Polsacie. Modemu Huawei z Play system w ogóle nie rozpoznaje.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl