openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: opensuse 11.4 doinstalowanie LXDE [ SOLVED ]  (Przeczytany 5591 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
lukasz11.4
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« : Październik 08, 2011, 08:46:15 »

Witam
Zainstalowałem ostatnio opensuse 11.4 z KDE, jednak domyślne środowisko za bardzo obciąża mi system w związku z tym chciałbym doinstalować LXDE. JA zrobiłem coś takiego=> wchodzę Yast>>Zarządzanie oprogramowaniem i tam wybieram ostatnia zakładkę>> zaznaczam po lewej "Niewymagajce środowisko" z logiem lxde i zainstalowałem wszystkie wymagane rzecze. I mojej pytanie jest takie: jak teraz zmieić środowisko w jakim będe pracował z KDE na LXDE??. Podczas logowania nie widzę takiej możliwości.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2012, 16:07:13 wysłane przez lukasz11.4 » Zapisane
Percy_Bent
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


« Odpowiedz #1 : Grudzień 15, 2011, 14:24:00 »

podczas logowania masz możliwość wyboru środowiska graficznego. Jest taka mała ikonka - bodajże "wybór sesji"
Zapisane
lukasz11.4
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Grudzień 18, 2011, 16:38:45 »

Ja zrobiłem to inaczej. Mam zainstalowane dwa systemy Xp i openSuse i zaraz po włączeniu komutera pojawia mi się ekran gdzie mogę wybrać system na jakim chce pracować (brak możliwości wyboru  środowiska-albo nie widze). Gdy linuks się załadował wylogował się i wtedy zaminiłem środowisko z kde na lxde i teraz cały czas uruchamia mi sie z lxde.
Zapisane
Percy_Bent
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


« Odpowiedz #3 : Styczeń 24, 2012, 10:24:42 »

Bo masz włączone automatyczne logowanie użytkownika. Dlatego też nie pojawia ci się za każdym razem ekran logowania, a system sam loguje cię do ostatnio używanej sesji.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl