openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z logowaniem po instalcji openSuse 11.4  (Przeczytany 3174 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kubam
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Lipiec 24, 2011, 19:16:39 »

Witam.

Zainstalowałem openSuse obok wcześniej zainstalowanej Visty i ubuntu. Wszystko niby ok, co prawda nadpisał mi sie Grub i nie widzialem ubuntu, ale przeinstalowałem go z płyty live Ubuntu i jest ok. Suse przy instalacji coś tam ładuje w trybie tekstowym przed oknem logowania, ale generalnie działa.

Problem jest jednak w tym, że nie moge się zalogować do systemu, tak jakby nie było użytkownika. Gdzieś wyczytałem by spróbować zalogowac się na root..ale też żada jakiegoś hasła a ja nie wiem jakie (czy wogóle jakieś jest?).  Jak można rozwiązać ten problem?? Nie wiem, czy coś pomieszałem przy instalacji czy coś się pomieszało w systemie...a nie bardzo chciałbym znów cała instalkę przechodzić.
Dzięki za pomoc
Zapisane
susek.info
Admin
*
Offline Offline

Wiadomości: 453



« Odpowiedz #1 : Lipiec 30, 2011, 15:24:48 »

Podczas instalacji musiałeś podać nazwę i hasło użytkownika. Jeśli nie pozmieniałeś domyślnych ustawień to hasło administratora (root) jest takie samo jak użytkownika
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl