openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: XGL Desktop for linux  (Przeczytany 5793 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
viru
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1



« : Luty 14, 2007, 11:26:12 »

Czesc

po pierwsze chcialem sie przywitac jako nowy na tym forum i jako nowy w srodowisku linux jeszcze niestety posiadam windowsa u siebie ale to juz nie bawem skonczy sie

a teraz do rzeczy, chcialbym Was zapytac o pulpit XGL, czy zetkenliscie sie juz z nim i co mozecie o nim powiedziec

żeby przybliżyć o kotry mi chodzi taki link : http://www.youtube.com/watch?v=lawkc3jH3ws

pozdrawiam
Zapisane
Zibi
*
Offline Offline

Wiadomości: 33



« Odpowiedz #1 : Luty 14, 2007, 12:27:47 »

Ja bawiłem się trochę berylem i jest całkiem fajny. Sporo niezłych wodotrysków. Naprawdę warto się nim pobawić.
Zapisane
muszka
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103



« Odpowiedz #2 : Luty 16, 2007, 22:54:25 »

Beryl jest superowy ale tylko pod AIGLX.Pod xgl jakoś tylko mnie denerwował :/
Zapisane
strajk
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #3 : Luty 20, 2007, 20:45:00 »

Pod XGL mnie w pienia, bo mi okna uciekają w bok  Chichot   
Pod AGLX beryl dziala poprawnie ale jak uruchomię beryl-manager to sie wywala cały Chichot

Dlatego nie lubie beryla i jakos nie grzeje mnie ten wodotrysk !
Zapisane
blade
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #4 : Marzec 04, 2007, 21:32:31 »

no wlasnie ludziska mam lapka z intel 945GM i sterownikiem i810 i probowalem uruchomic aiglx ale efekty 3d nie chodza...na xgl smiga az milo compiz beryla nie probowalem macie moze jakas rade albo moze ktos zna opis jak uruchomic aiglxa na tej karcie moze zle zmiany w xorg.config obie kozystalem z polskiej wiki dla suse tam byl opis jak ustawic aiglx...ale compiz nie chce na nim smigac wogole to nie wiem czy to wogole chodzi bo nie ma zadnych wodocznych zmian
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl