openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiana hasła do domyślnej bazy kluczy?  (Przeczytany 5062 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
M@ilo
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« : Październik 25, 2007, 01:49:06 »

Tak jak w temacie, wie ktoś może jak zmienić  hasło do domyślnej bazy kluczy?
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 02:23:58 wysłane przez M@ilo » Zapisane
susek.info
Admin
*
Offline Offline

Wiadomości: 453



« Odpowiedz #1 : Październik 25, 2007, 16:00:27 »

domyślna baza kluczy?? co to takiego??
Zapisane
M@ilo
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #2 : Październik 25, 2007, 18:08:48 »

U mnie można się do tego tak dostać Komputer>Menażer sterowania GNOME>Menażer bazy kluczy klikam F9 i mam wszystkie dostępne bazy kluczy w tym domyślną a w niej jest wpis dotyczący połączenia internetowego (wifi), wprawdzie łączy mnie automatycznie przy starcie ale często stracę na moment połączenie a wtedy należy już podać "hasło do domyślnej bazy kluczy" aby znów się połączyć. Hasło mi nie za bardzo pasuje, a ustawiłem je nie w pełni świadomie, przy pierwszym połączeniu z siecią bezprzewodową, poprosiło mnie właśnie o ustalenie hasła domyślnej bazy kluczy.

Właśnie się zorientowałem, że te bazy można kasować, po skasowaniu domyślnej, system tworzy sobie nową i znowu mnie prosi o hasło ^^
A więc problem rozwiązany, trochę mi to zajęło a rozwiązanie takie proste  Z politowaniem
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl