openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: TuxGuitar 1.2 + OpenSuSe 11.3 i problemy  (Przeczytany 2853 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aenaos
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Styczeń 13, 2011, 14:56:11 »

Witam serdecznie!
Mam pewien problem z aplikacją TuxGuitar pod kontrolą SUSE 11.3. Mianowicie zaraz po uruchomieniu programu wyskakuje mi okienko z błędem: "An error ocurred when trying to init plugin".
Początkowo nie wiedziałem, z którym to elementem jest problem. Najpierw spróbowałem napisać jakąkolwiek tabulaturę - było w porządku, szło normalnie. Natomiast próbowałem odegrać... Już niestety nicnie było słychać. Kombinowałem z konfiguracją dźwięku - dalej nic. Na stanie aktualnym to już nawet tabulaturek edytować nie mogę (cokolwiek nie nacisnę na klawiaturze, gdy okno TuxGuitar jest aktywne program się natychmiastowo wyłącza).
Działanie zgodnie z instrukcją dostępną tutaj: http://forums.opensuse.org/english/get-technical-help-here/multimedia/396847-problems-tuxguitar.html mi nie pomaga.
TuxGuitar mam w wersji 1.2, z konfiguracją identyczną jak we wcześniej podanym wątku.
Umiałby ktoś mi doradzić?
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl