openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: (85.222.6.115 obi_gl) negatywne komentarze na stronie susek.info  (Przeczytany 8549 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
susek.info
Admin
*
Offline Offline

Wiadomości: 453



« : Wrzesień 02, 2007, 21:15:04 »

Witam wszystkich postanowiłem się pobawić w detektywa (może to ten odcinek CSI  ) i posprawdzałem kto to jest nasz komentator, który nie przedstawił się a komentował dość wytrwale nasz poczynania.

jego profil na forum.suse.pl

http://forum.suse.pl/index.php?action=profile;u=4375

informacje na opensuse.wikidot.com

http://opensuse.wikidot.com/system:czlonkowie

po sprawdzeniu w komentarzach wyjaśniło się iż 14 negatywnych (prawie wszystkie) komentarzy pochodzi od tego użytkownika

aby więcej nie denerwować tej osoby został jej ograniczony dostęp do strony i forum

w razie gdyby ktoś chciał się wypowiedzieć na ten temat zamieściłem te informacje na forum
Zapisane
susek.info
Admin
*
Offline Offline

Wiadomości: 453



« Odpowiedz #1 : Wrzesień 03, 2007, 07:58:16 »

a może by tak to odpowiednio wykorzystać

1) dopracować stronkę (dzisiaj powinno działać edytowanie artykułów) i dokończyć

2) wytoczyć wojnę w sieci (odpowiednie oświadczenie przesłane do portali linuksowych odnośnie zdarzenia)

3) co najbardziej działa na popularność - nie ma to jak jakiś skandal

proste

4) codzienny backup strony i bazy tak dla bezpieczeństwa i doglądanie jej

he he jaja by były jakby w wyborczej wydrukowali moje oświadczenie 
Zapisane
muszka
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103



« Odpowiedz #2 : Wrzesień 12, 2007, 18:03:29 »

Witam po dosyć długiej przerwie.

Już usunąłem raz cały temat tej osobie ale ona na nowo go stworzyła.Nawoływała w nim aby przejśc na forum.suse.pl.
Zapisane
susek.info
Admin
*
Offline Offline

Wiadomości: 453



« Odpowiedz #3 : Wrzesień 12, 2007, 20:55:17 »

zablokowany i tyle od razu mamy zero negatywnych komentarzy i postów.

Najlepsze jest to że ja cały czas sądziłem że to jest wiele różnych osób i dlatego się tym przejmowałem
Zapisane
muszka
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103



« Odpowiedz #4 : Wrzesień 13, 2007, 07:55:55 »

No i dobrze ,że jest zablokowany.
Zapisane
strajk
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #5 : Wrzesień 26, 2007, 05:49:17 »

hmm a ja znam obiego z irca i powiem ze jest spoko gościem z dużą wiedza, ale co go skłania do takich złośliwości to nie wiem :]

Dorwę go kiedyś to wytargam za uszy i tyle co mogę zrobić 


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2007, 19:52:46 wysłane przez strajk » Zapisane
susek.info
Admin
*
Offline Offline

Wiadomości: 453



« Odpowiedz #6 : Wrzesień 26, 2007, 08:13:50 »

hmm a ja znam obiego z irca i powiem ze jest spoko gościem z dużą wiedza, ale co go skalania do takich złośliwości to nie wiem :]

Dorwę go kiedyś to wytargam za uszy i tyle co mogę zrobić 

Ja powiem to tak nie zamierzam nikomu 2 iraku robić za jego poglądy nie neguje jego wiedzy doświadczenia życiowego i nr. buta ale kiedy zobaczyłem iż komentarze przez, które zarzuciłem portal na jakiś czas pochodzą tylko od jednej osoby to szlak mnie trafił gdyż myślałem iż jest to głos społeczności.

Jeśli ktoś mi pisze iż nie może patrzeć na mój portal i co ja na nim robię to zadbałem o jego wzrok i tyle!
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl