openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: czy susek.info powinien dalej działać  (Przeczytany 9622 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
susek.info
Admin
*
Offline Offline

Wiadomości: 453



« : Luty 12, 2007, 09:55:45 »

Witam od jakiegoś czasu w sieci chodzą głuche telefony iż susek.info nie powinien istnieć bo:

Oczywiście informuję iż na razie nie planujemy zamykać czegokolwiek proszę się więc nie bać

1) powielają wątki z innych stron forów

2) błędy błędy błędy

3) niski poziom

4) prywata

5) nie poto powstały (pl.opensuse.org, opensuse.wikidot.com, suse.ehelp.pl, portal.suse.pl)

6) prywata

7) chaotyczność

Proszę o komentarze zainteresowanych
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2007, 14:42:35 wysłane przez susek.info » Zapisane
mckwack
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 : Luty 12, 2007, 10:21:43 »

Po pierwsze co to znaczy "chodzą głuche telefony, że susek nie powinien istnieć"?! Susek to Twoja strona i przestanie istnieć, kiedy Ty tak zdecydujesz. Jeśli uważasz, że Twoja strona nie jest przez nikogo oglądana i prowadzenie jej nie przynosi Ci satysfakcji - zamykaj, w przeciwnym przypadku olej głuche telefony.

Jeśli chodzi o mnie lubię Susek.info, bo będąc zupełnym nowicjuszem rozumiem co czytam i jeśli zamkniesz stronę, będzie mi jej brakowało.
Zapisane
Zibi
*
Offline Offline

Wiadomości: 33



« Odpowiedz #2 : Luty 12, 2007, 10:37:51 »

A poza tym im więcej ludzi znających się na rzeczy tworzy takie strony, to w sieci pojawia się więcej odpowiedzi na problemy zdażające się w systemie. Nie ma odpowiedzi na jedenj stronie t o znajdziesz ją na innej. Ja nie widzę powodu, dla którego susek.info miał by przestać działać.
Zapisane
strajk
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #3 : Luty 12, 2007, 11:00:24 »

Hmm no cóż by tu napisać ?
Chyba tylko to iż susek.info i ehelp.pl to są dwie podstawowe strony na których szukam odpowiedzi i pomocy na dręczące mnie pytania.

Niech zostanie tak jak jest dotychczas.
Zapisane
muszka
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103



« Odpowiedz #4 : Luty 12, 2007, 15:57:09 »

Zdecydowanie nie zamykaj strony.Jest ona bardzo pomocna , z jej pomocą nauczyłem sie niejednej rzeczy.NIE ZAMYKAJ OLEJ GLUCHE TELEFONY.
Zapisane
strajk
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #5 : Luty 12, 2007, 17:04:49 »

No właśnie tej wiedzy o ilościach odwiedzin na stronie mi brakowało. Ponad 1000 osób dziennie to niezły wynik. Sam tę stronę odwiedzam kilka razy dziennie szukając nowych informacji i co by tu zrobić nowego, żeby system mi się nie posypał Chichot
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2007, 18:07:11 wysłane przez SuSESuSE » Zapisane
susek.info
Admin
*
Offline Offline

Wiadomości: 453



« Odpowiedz #6 : Luty 13, 2007, 09:19:10 »

Po kolei:

na stronie jest obrazek prezentujący statystyki z poprzedni dzień

i tak za wczoraj:

1086 - unikalnych użytkowników
1355 - wizyt
4468 - odsłon

wszystko dotyczy 24 godzin

ostatnio mało artykułów powstaje to liczba ta zmalała (siedzę na forum)

ale bywało często ponad 5000 odsłon dziennie

Cała sprawa dotyczy tego wątku na oficjalnym forum.suse.pl

http://forum.suse.pl/index.php/topic,11166.msg80800.html (http://forum.suse.pl/index.php/topic,11166.msg80800.html)

A wy przekonaliście mnie do dalszej pracy i uważam iż opensource daje możliwości kilku pokrywających się projektów (KDE, GNOME, Xfce, Window Maker, fluxbox, ...)

OK temat uważam za zamknięty
 
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2007, 23:13:00 wysłane przez susek.info » Zapisane
susek.info
Admin
*
Offline Offline

Wiadomości: 453



« Odpowiedz #7 : Sierpień 29, 2007, 19:12:27 »

Przepraszam bardzo za obsuwę itd ale teraz powinno być ok
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl