openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Forum marzeń  (Przeczytany 45580 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
SiBUL
Admin
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 211


Forumowy egzorcysta


« : Czerwiec 23, 2008, 21:37:57 »

Chciałem się Was czyli naszych wspaniałych użytkowników spytać w jaki sposób Wy byście udoskonalili nasze forum. Forum marzeń czyli "wybajerzone" centrum spotkań użytkowników OpenSuSE, SuSE, Linuks
Zapisane
Valis
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #1 : Czerwiec 24, 2008, 09:21:56 »

* Po pierwsze jak się wejdzie do tematu to nie można do niego wyjść :> - pasek nawigacji nad tematem i pod to konieczność

* Oczywiście brak reklam i linków sponsorowanych - ale jak temat głosi to sfera marzeń i rozumiem, że strona powinna sie z czegoś utrzymywać, ba przynosić nawet zyski [byle nie przesadzić z nahalnością, pierwszy popup i sobie z tąd idę ]

* Trochę inne ułorzenie tematów i działów - w tej chwili część działów się pokrywa i nie wiadomo gdzie napisać, wiecej korzystania z for zagnieżdżonych, szczególnie dla działów technicznych i związanych bezpośrednio z forum

* Link do portalu w innych skinach

* główne logo trochę bym spłaszczył, na niższych rozdzielczościach zajmuje całkiem dużą część ekranu

* Chichot <- ta ikonka niepotrzebnie tak skacze, często używany uśmieszek, animacje tego typu rozpraszają czytelnika, proponuje przenieść ta ikonkę i przypisać ją kombinacji np :wow: albo :LOL:

* Na moim wymarzonym forum moderatorzy są bardziej obiektywni i nie wywyższają się nad innymi wytykając, że ktoś jest rocznikiem 94 :>, głupio trochę zgłaszać takie wykroczenie do moderatora

Moje 42 centy. Jak założę inne spodnie to dorzucę więcej.
Zapisane
SiBUL
Admin
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 211


Forumowy egzorcysta


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 24, 2008, 11:09:16 »

Młody kolego, co za dużo to nie zdrowo. Problemy jakie podałeś nie mają podstaw. To moim zdaniem są raczej kaprysy nastolatka. Co do moderatorów podaj wyraźny przykład w którym zaniedbują lub ponad wykorzystują swoje przywileje. Takie uwagi są przeze mnie olewane. Podaj przykład, zaargumentuj to. Co do emotek. Jeśli Cię rozpraszają, to hmm... nic na to niestety nie poradzimy. Jeden Ty nie możesz decydować o emotkach za wszystkich użytkowników.
Co do reklam. Rozumiem, że nasze emotki tak bardzo Cię rozpraszają, że nie potrafisz dostrzec Skaczących bannerów i mrugających linków, oraz reklam Google. To też mogę zrozumieć.
Co do pasków nawigacyjnych. Przepraszam Cię, ale to niestety nie moja wina ze nie posiadasz myszki... Z boku strony masz takie suwaczki, do przesuwania w górę i w dół skorzystaj z tego. Chyba, że jesteś graczem i masz tylko joystick Paski jak najbardziej są widoczne. Możesz wejsć w edycję swojego własnego konta i tam pozmieniać ustawienia domyślne dla Twojego profilu.
Co do rozmieszczenia działów. Pracuj wytrwale, a możliwe ze staniesz się w przyszłości moderatorem tego forum i wówczas przemyślimy Twoją kwestię. Pozdrawiam
Zapisane
Valis
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #3 : Czerwiec 25, 2008, 10:09:39 »

Młody kolego, co za dużo to nie zdrowo. Problemy jakie podałeś nie mają podstaw.

Jakie znowu problemy? Przecież to moje wymarzone forum więc co najwyżej to mogą być propozycje. Trochę dystansu proszę.

Cytuj
To moim zdaniem są raczej kaprysy nastolatka. Co do moderatorów podaj wyraźny przykład w którym zaniedbują lub ponad wykorzystują swoje przywileje. Takie uwagi są przeze mnie olewane. Podaj przykład, zaargumentuj to.

Ok, może zaobserwowane zjawisko było tylko chwilowym niedomaganiem moda, każdy może mieć swój zły dzień, a ja nie powinienem przytaczać czegoś za czym nie postawię konkretnych przykładów.

Cytuj
Co do emotek. Jeśli Cię rozpraszają, to hmm... nic na to niestety nie poradzimy. Jeden Ty nie możesz decydować o emotkach za wszystkich użytkowników.

Znowu, to tylko propozycja. Co jak co ale chyba po to jest ten temat, czy nie?

Cytuj
Co do reklam. Rozumiem, że nasze emotki tak bardzo Cię rozpraszają, że nie potrafisz dostrzec Skaczących bannerów i mrugających linków, oraz reklam Google. To też mogę zrozumieć.

Mógł byś wyjaśnić bo nie bardzo rozumiem co ty zrozumiałeś z mojej wypowiedzi.

Cytuj
Co do pasków nawigacyjnych. Przepraszam Cię, ale to niestety nie moja wina ze nie posiadasz myszki... Z boku strony masz takie suwaczki, do przesuwania w górę i w dół skorzystaj z tego. Chyba, że jesteś graczem i masz tylko joystick

Tu już przesadziłeś.  Nie możesz zakładać, że każdy ma myszkę z bocznymi przyciskami [nigdy tam pasków nie widziałem]. Już lepszy by był argument o przycisku 'wstecz' zaraz pod menu lub o przycisku 'backspace' który działa jak takowy. Jednak to też debilny argument. Kto jak kto ale admin powinien się zachowywać inaczej w zderzeniu z 'propozycjami'.

Cytuj
Paski jak najbardziej są widoczne. Możesz wejsć w edycję swojego własnego konta i tam pozmieniać ustawienia domyślne dla Twojego profilu.

Wiec oczywistym dla inteligętnego człowieka by było odczytanie takiej propozycji jako ustawienie danej opcji jako defaultowo zaznaczonej dla nowych userów :>

Cytuj
Co do rozmieszczenia działów. Pracuj wytrwale, a możliwe ze staniesz się w przyszłości moderatorem tego forum i wówczas przemyślimy Twoją kwestię. Pozdrawiam

Byłem adminem jednego forum [też SMF] i modem na kilku innych. Wiem jaka to praca więc się nie śpieszę

Proponuję więcej poszanowania dla nowych idei. Każda uwaga to przecież inny punkt widzenia a forum dyskusyjne jest od dyskutowania. Czym była by dyskusja bez innych punktów widzenia?

Na koniec dodam jeszcze: Jak śmiesz ograniczać moje marzenia? :>
Zapisane
SiBUL
Admin
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 211


Forumowy egzorcysta


« Odpowiedz #4 : Czerwiec 25, 2008, 16:53:11 »

lloll
...No Comment... nie będę z Tobą rozmawiał A co do szacunku, mam go. Nie szanuje ludzi pewnych siebie. Pozdrawiam.


P.S. Wezme Twoje uwagi "problemy" pod uwagę przy konfigurowaniu forum. Bo nie powiedziałem że tego nie zrobie Po prostu powiedziałem co o tym myślę.
Zapisane
tempB
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


« Odpowiedz #5 : Czerwiec 25, 2008, 22:38:21 »

Dajcie spokój Panowie, bo takie przekomarzania się nie są wskazane...
Trochę luzu...
-----
Co do forum marzeń... może być takie jakie jest obecnie... bardzo lubie SMF.
Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #6 : Czerwiec 26, 2008, 14:03:54 »

Valis pokaz adminowi jak sie wstydzisz! javascript:void(0);
Pierw trzeba duzo pomoc i przesiedziec na forum zeby zostac zauwazonym przez admina )

~~~~~~

Teamspeaka moznaby bylo postawic. Pewne rzeczy daloby sie prosciej przekazac poczatkujacym linuxowcom.
Zapisane
Valis
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #7 : Czerwiec 27, 2008, 09:20:44 »

Teamspeak fajna rzecz, ale dla początkującego linuxowca raczej z definicji dyskfalifikowalna. Proponował bym raczej jakiś kanał IRCa. Sam tego nie używałem juz od lat, ale spodziewam się dużego wsparcia ze strony programowej w naszym systemie.

Jak admin ma czas to mógł by się też pobawić w czata na stronie otwierajacego sie w osobnej ramce. Ciekawa sprawa, jak ktoś nie chce to nie przeszkadza mu to, a jak potrzeba to ekran dzieli isę na dwie ramki i w jednym dalej widać portal, a w drugim czatroom. Jednak do tego już trzeba trochę wiecej know-how aby to zrobić dobrze, a i nie wiem jak sprawy stoją z serverem i wymaganiami takiego systemu. IHO, jest to lepsze niż shoutbox który przeważnie pożera strasznie transfer i jest ogromnie nachalny.
Zapisane
SiBUL
Admin
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 211


Forumowy egzorcysta


« Odpowiedz #8 : Lipiec 08, 2008, 07:13:23 »

Nad serwer TS myśle, i chyba załatwię jakiś kanał
Zapisane
wandzia3
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #9 : Maj 28, 2014, 07:48:53 »

Mnie reklamy na forum nie przeszkadzają, za coś to forum musi się utrzymać:)
Zapisane
tomagon
*
Offline Offline

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #10 : Czerwiec 02, 2015, 10:17:27 »

A działy też są w porządku. Raczej nie. Jest straszny bałagan. Stare wiadomości np. z 2011r lub starsze mieszają się z nowymi, a chyba tak być nie powinno. Czemu nie można stworzyć katalogu ARCHIWALNE i tam umieszczać stare wiadomości lub po prostu je usuwać po określonym czasie.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl