openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Instalowanie metatrader4 pod Wine się zawiesza.  (Przeczytany 3563 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mirek
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« : Listopad 24, 2009, 21:16:09 »

Witam.
Podczas instalowania programu metatrader4 pod wine wszystko idzie dobrze do pewnego momentu, dokładnie przed końcem instalacji zawiesza się i jedynym wyjściem jest przerwanie instalacji.
W tym czasie w konsoli zostaje wyświetlony następujący tekst:
fixme:sfc:SfcIsFileProtected ((nil), L"C:\\Program Files\\MetaTrader 4\\sounds\\alert.wav") stub
zaznaczam że inne programy dobrze się instalują ale nie ma wine w przeglądarce programów ani nigdzie indziej, dostęp do programu mam tylko z poziomu konsoli.
Mój system to:
Suse 11.2
2.6.31.5-0.1
GNOME 2.28.0 + compiz

wine 1.1.28-2.3
wine-gecko 1.0.0-4.1
instalowane w Yast.
Zapisane
Mirek
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Odpowiedz #1 : Listopad 29, 2009, 14:06:01 »

Problem może być związany z nowymi opcjami (bibliotekami, nie wiem) w najnowszym wine jak i crossover, gdyż w tym drugim (wersja crossover-standard-demo-8.0.0-1.i386) zawiesza się tak samo. Natomiast na wersji install-crossover-pro-7.1.0 instaluje się ładnie i bez problemów. Nie uruchamia się natomiast (MT4) pomimo dokopiowania w odpowiednie katalogi odpowiednich bibliotek dll i fontów (mfc40.dll i mfc42.dll oraz WINGDING.TTF).
Proszę o pomoc jeśli ktoś ma pomysły.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl