openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z Operą 10.01 na OpenSuse 11.2  (Przeczytany 4888 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kg01
*
Offline Offline

Wiadomości: 36


« : Listopad 20, 2009, 22:02:25 »

Mam taki problem z Operą, mianowicie niektóre witryny wczytuje do końca, a niektóre po kilku, kilkunastu sekundach przestaje pobierać i mam wrażenie, że w ogóle w tym momencie konkretna zakładka się zawiesza. Poza tym nie mogę zamknąć zakładki podczas wczytywania strony. Muszę najpierw przerwać pobieranie witryny, dopiero wtedy mogę zamknąć zakładkę (lub cały program). Fierfox chodzi bardzo dobrze, żadnych problemów nie mam, jednak jestem przyzwyczajony do Opery i nie chciałbym jej zmeiniać. Operę instalowałem najpierw pobierając ją bezpośrednio ze strony producenta, ale po tych w/w problemach odinstalowałem ją i zainstalowałem poprzez Yast. Ale niestety problem nadal jest. Wcześniej miałem OpenSuse 11.0 KDE 3.5.7 i Opera "chodziła" bardzo dobrze. Podczas instalacji nie formatowałem partycji na której mam zamontowany katalog home. Nie wiem, czy akurat to jest problemem, ale jeśli ma ktoś jakiś pomysł, to czekam na podpowiedzi.
Zapisane
kg01
*
Offline Offline

Wiadomości: 36


« Odpowiedz #1 : Listopad 20, 2009, 22:30:52 »

Jeszcze jedno pytanie dotyczące Amarok. Może mi ktoś powiedzieć, w którym miejscu mam szukać w Amaroku korektora (equalizera)?
Zapisane
kg01
*
Offline Offline

Wiadomości: 36


« Odpowiedz #2 : Listopad 20, 2009, 22:32:55 »

Zapomniałem dodać, że mam Amarok w wersji 2.1.1 oczywiście na OpenSuse 11.2.
Zapisane
mapcio
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #3 : Listopad 26, 2009, 17:46:53 »

miałem to samo opera robiła zwieche po aktualizacji wszystko smiga jak na 11.0 , co do amaroka to go w.........liłem i uzywam atunes 
Zapisane
cmon
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #4 : Grudzień 15, 2009, 09:07:01 »

W tej wersji Amaroka nie ma jeszcze equalizera Smutny
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl