openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak słuchać radia internetowego ?  (Przeczytany 4905 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
miziolcrb
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« : Maj 07, 2007, 12:28:32 »

Witam serdecznie jestem nowym uzytkownikiem SUSE ale bardzo mi przypadl do gustu nie to co ten dziadwoski windows ! ! ! Tylko jeszcze jak wiadomo potrzebuje pomocy z waszej strony. Jak w temacie napislem mam problem z odpaleniem radia a dokladnie a nawet niewiem jak z innymi ale chodzi mi o radio z www.polskastacja.pl niemoge jej odtworzyc  w debianie moglem za pomocą amaroka, zainstalowalem ale on krzyczy ze niemoze  Smutny ?? mozecie pomoc ??

Prosze o odpowiedz i jezeli juz gdzies to bylo to przepraszam ale niemoglem znalesc.


Pozdrawiam i z góry dziekuje Chichot

//Percy_Bent: Zmieniono temat z "Problem z odpaleniem radia internetowego !!" na "Jak słuchać radia internetowego ?"
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2008, 18:22:16 wysłane przez Percy_Bent » Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #1 : Maj 07, 2007, 12:56:43 »

to chyba pomoge ci!
na poczatek pobaw sie z tym   http://opensuse.wikidot.com/obsluga-multimediow
jezeli masz amaroka to dodaj tam playliste i mozesz juz sobie sluchac muze
Zapisane
Jdwind
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 16, 2007, 23:38:27 »

Witam, dodałem do Amaroka listę odtwarzanie, podałem URL www.polskastacja.pl/aac_np.pls i.. nie odtwarza mi radia. Co jest nie tak? Czy potrzebny mi jakiś dodatkowy kodek?
Pozdrawiam.
Zapisane
amaroKer
Super Moderator
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 395



« Odpowiedz #3 : Sierpień 27, 2007, 15:25:41 »

napisalem wyzej co trzeba zrobic
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl