openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Firefox 2 nie wyswietla stron  (Przeczytany 6111 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
woto
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« : Maj 01, 2007, 12:57:11 »

Witam

Zainstalowałem świeżego openSuse 10.2. Wszystko poszło bezproblemowo. Jednak nie mogę przeglądać stron internetowych przy pomocy Firefox'a. Konqueror działa prawidłowo i wyswietla mi strony www. Zainstalowałem również Opere 9.2 ale ona również nie wyświetla stron. Proszę o pomoc.
Zapisane
darekk654
*
Offline Offline

Wiadomości: 28


« Odpowiedz #1 : Maj 01, 2007, 18:43:23 »

spróbuj wyłączyć proxy w Firefoksie .
Zapisane
lordmorgul
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« Odpowiedz #2 : Maj 01, 2007, 23:36:04 »

Albo włączyć.
A poważnie, to pewnie masz ten sam problem, co ja - łączysz się przez router i SuSE daje jako DNS adres routera. Ustaw w YAST (w ustawieniach karty sieciowej) ręcznie DNSy, jakie daje Twój dostawca Internetu.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2007, 23:37:38 wysłane przez lordmorgul » Zapisane
woto
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #3 : Maj 02, 2007, 14:14:11 »

Mam Neostradę i korzystam z routera DSL D-link. Wpisałem w ustawieniach routera adresy DNS tepsy i Firefox wczytał mi jedną stronę a potem znowu nic. W ustawieniach karty sieciowej nie mogłem znaleźć gdzie można wpisać ręcznie adresy DNS, jeśli możesz to podpowiedz mi dokładnie gdzie to wpisać. pozdrawiam.
Zapisane
lordmorgul
*
Offline Offline

Wiadomości: 49


« Odpowiedz #4 : Maj 02, 2007, 14:21:49 »

Też mam, niestety, D-link.
YaST > Network Devices > Network Card. Zaznaczasz którekolwiek pole, next, wybierasz karte sieciowa podpieta do routera, edit, tam: hostname and name server, odznaczasz Update Name Servers and Search List via DHCP i wpisujesz w polach powyżej w polach name server DNSy ręcznie. OK, Next, Finish. I powinno działać. Ja tak robię i działa.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2007, 14:28:53 wysłane przez lordmorgul » Zapisane
woto
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #5 : Maj 02, 2007, 16:03:34 »

Wielkie dzięki, teraz zadziałało. Jeszcze raz dziękuje. Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl