openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Program do nagrywania  (Przeczytany 4528 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
hyniol
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« : Wrzesień 10, 2009, 21:03:15 »

Witam, szukam funkcjonalnego programu do nagrywania płyt RW, w którym można by kasować zapisane ścieżki. Mam zainstalowanego SUSE 11.1 GNOME
THX!
Zapisane
dj_mafiozo
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10



« Odpowiedz #1 : Wrzesień 26, 2009, 19:46:34 »

Witam, szukam funkcjonalnego programu do nagrywania płyt RW, w którym można by kasować zapisane ścieżki. Mam zainstalowanego SUSE 11.1 GNOME
THX!
Sprawdź Nero Linux 3.5.2.3 (30 dni Trial) zajmuje niewiele (w przeciwieństwie do wersji Windowsowej), wygląda identycznie i ma takie same możliwości, a działa bardzo szybko.
Zapisane
hyniol
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #2 : Październik 07, 2009, 11:31:08 »

THX!
Właśnie o to mi chodziło 
Działa bez zastrzeżeń. Dzięki
Zapisane
dj_mafiozo
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10



« Odpowiedz #3 : Październik 20, 2009, 13:13:00 »

Witam, szukam funkcjonalnego programu do nagrywania płyt RW, w którym można by kasować zapisane ścieżki. Mam zainstalowanego SUSE 11.1 GNOME
THX!
Sprawdź Nero Linux 3.5.2.3 (30 dni Trial) zajmuje niewiele (w przeciwieństwie do wersji Windowsowej), wygląda identycznie i ma takie same możliwości, a działa bardzo szybko.
Nero Linux stało się tym, czym przestało być Windowsowe Nero Burning ROM (z którego to powodu ubolewam, wciąż mam zainstalowaną 8 Ultra, i wcale nie dlatego, że dostałem je z nagrywarką)
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl