openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [Linux]Windows się nie uruchamia  (Przeczytany 3307 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bertex
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Lipiec 15, 2009, 10:53:24 »

Witam !
Odrazu z początku powiem że jestem nopwym użytkownikiem openSUSE[Emm,. no zainstalowałem jakieś 2 dni temu] i aktualnie nie mam tam podpiętej neostrady, ale nie o to chodzi.
Posiadam laptop ASUS F3T ze zmienianym procesorem[Zamiast Atholon x64 jest Intel C2D], kartą graficzną[Zamiast GeForce jest Rade0n] i problem narodził się taki:
Zainstalowałem Open Suse, ok, cieszę się, ale potrzebuje internetu do "poznania bliżej" linuxa - więc uruchamiam na nowo kompa żeby odpalić Windows - otwiera się okno na którym wybieram co mam włączyć - więc wybrałem "Windows" no i bach, pojawia się czarny ekran i 2 linijki:
Kod:
rootnoverify (hd0,0)
chainloader +1
Jestem kompletnym laikiem, więc proszę o wyrozumiałość.

I nawiasem: Jak tu ustawić jasność ekranu ?
Zapisane
picassoruiz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Odpowiedz #1 : Lipiec 16, 2009, 11:54:32 »

A kto Ci instalował openSUSE? Mnie to wygląda tak jakbyś sobie spieprzył instalkę Windy (albo jak masz szczęście to tylko gruba). Też nie jestem jakimś starym wyjadaczem linuxa więc nie jestem pewny. Ja miałem coś podobnego przy moich pierwszych próbach instalacji linuxa (wtedy jeszcze Ubuntu). Winde musiałem na nowo zainstalować niestety.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl