openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: OpenSuse 11.2 gnome i znowu kicha  (Przeczytany 3748 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
magic
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : Czerwiec 21, 2009, 12:41:01 »

Bawiłem się dzisiaj od rana betą 11.2 w nadziei na ujrzenie kilku zmian problemów które mnie grzecznie mówiąc irytują i jestem zawiedziony.
Czemu deweloperzy OpenSuse z uporem maniaka lansują te "praktyczne" i dziwaczne "usprawnienia"
Panel Slab porażka brak przejrzystości w szukaniu aplikacji... - (ok rzecz gustu dla mnie porażka innowacyjna może komuś się podoba)
Jestem nazwijmy to "konserwatystą" ustawiam sobie standardowy górny panel i standardowe menu aplikacji i tu już tak się wkurzam że od kilku wersji nie używam OpenSuse. A od dawien dawna uważałem tą dystrybucje za najlepszą. Co mnie doprowadza do szewskiej pasji? ano ten kretyński podział menu na podgrupy, którego w żaden sposób nie idzie usunąć bez uszczerbku na spójność Gnome.
Na koniec mniej istotna ale mająca dobry wpływ na prace z systemem aplikacja GDMSETUP, programiści opensuse mają chyba problemy z swoja tożsamością inaczej nie umiem wytłumaczyć braku tej malutkiej aplikacji skoro w innych dystrybucjach ona występuje.

Moim skromnym zdaniem deweloperzy OpenSuse trochę się zagalopowali i zatracili całkowicie istotę wolnego oprogramowania. Brak możliwości dopasowania ustawień do własnych potrzeb i upodobań kojarzy mi się źle. (nie chce tu rozwijać słowa źle) Musze z przykrością stwierdzić że z wersji na wersję oddalam się coraz bardziej od OpenSuse i już nie jest to mój system do codziennej pracy.       
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl