openSuSE
Username:
Password:
Linki sponsorowane: | inwestycje | erasmus in warsaw
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Instalacja Routera  (Przeczytany 7595 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kobuszewski1
Gość
« : Marzec 03, 2007, 23:33:37 »

Witam.
Powiedzcie mi czy jak zainstalowalem sterowniki do mojej karty Wireless przez ndiswrapper'a ale knetworkmanagerze nie wykrywa mi zadnych  polaczen sieci bezprzedowej.mam plytke instalacyjna dla mojego routera Netopia ale jest ona pod Win'a. Czy musze instalowac driver'y dla routera zeby mi wykrywalo polaczenia bezprzewodowe czy raczej karta dalej mi dziala niepoprawnie?Model routera Netopia 2247
Jakies sugestie?
Zapisane
strajk
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #1 : Marzec 04, 2007, 17:14:03 »

Router nie ma tutaj nic dorzeczy !
Oprogramowanie które masz na płycie jest pod windowsa, ale nie musisz go instalować. WinShit ma własne oprogramowanie którym można się połączyć z routerem. Takie samo zadanie spełnia Knetworkmanager !

Wracając do linuxa, to czy zainstalowałeś sterowniki windosowe za pomocą ndiswrapper'a ?
Zapisane
kobuszewski1
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 17, 2007, 18:33:03 »

Sorki za opoznienie.tak sterowniki zainstalowalem za pomoca ndiswrapers zrobilem jak mowia instrukcje ale nie wykrywa mi zadnycjh polaczen?co jest?sprobowac wszystko jeszcze raz i opisac ci jakie kroki robie?
Zapisane
strajk
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #3 : Kwiecień 17, 2007, 19:17:22 »

Sorki za opoznienie.tak sterowniki zainstalowalem za pomoca ndiswrapers zrobilem jak mowia instrukcje ale nie wykrywa mi zadnycjh polaczen?co jest?sprobowac wszystko jeszcze raz i opisac ci jakie kroki robie?

Czy skonfigurowałeś router ?  Jaki to model ?
Zapisane
kobuszewski1
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 18, 2007, 20:05:33 »

Router to Netopia 2247 NWG-Vgx.co masz masz na mysli z konfiguracja?szczerze mowiac nic nie konfigurowalem z routerem instalowalem tylko windowsowskie sterowniki ndiswraperem na susku i tylko tyle wedlug instrukcji to powinno byc tyle ale nie jest nie wykrywa mi polaczenia.jak konfigurowac router? Co?
Zapisane
strajk
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #5 : Kwiecień 23, 2007, 19:45:40 »

Router to Netopia 2247 NWG-Vgx.co masz masz na mysli z konfiguracja?szczerze mowiac nic nie konfigurowalem z routerem instalowalem tylko windowsowskie sterowniki ndiswraperem na susku i tylko tyle wedlug instrukcji to powinno byc tyle ale nie jest nie wykrywa mi polaczenia.jak konfigurowac router? Co?

calkowicie cie nie rozumiem :/

router to oddzielne urzdzenie ktore podpinasz do modemu np: nesotrady

potem musisz zainstalowac poprawnie karte sieciowa w komputerze lub w laptopie  i wtedy polaczyc sie z routerem za pomoca wifi

a jak to jest u ciebie to czort wie, cos namieszales
Zapisane
kobuszewski1
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 24, 2007, 16:16:32 »

@strajk
Sluchaj znalazlem toj sposob instalacji Wifi pod SuSe zrobilem jak mowiles ale Knetwork staje mi na 28% gdzies czytalem o podobnym problemie ale nie moge znalesc tego artykulu teraz?karte mam zainstalowana poprawnie widzi ja sterowniki tez sa ok ale nie chce mi polaczyc z routerem wpisuje wszystko szyfrowaniei WEp itp. ale staje na 28%.
Co ja robie zle???
Zapisane
strajk
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #7 : Czerwiec 26, 2007, 07:20:36 »

trzeba przełączyć na 40 hex  czy jakoś tak i wtedy wystartuje zapewne , jest to opisane dokładnie http://www.forum.susek.info/index.php?topic=54.0
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

erasmus - serwis komputerowy lubin - projektowanie stron lubin - cuprum lubin - projektowanie stron - zaproszenia lockerz - notatki studenckie
Template modified by designworld.pl