Forum SuSEK - Portal użytkowników OpenSuSE

Linux => Pakiety RPM/DEB => Wątek zaczęty przez: muszka Luty 10, 2007, 19:06:32Tytuł: Smart
Wiadomość wysłana przez: muszka Luty 10, 2007, 19:06:32
Do instalacji oraz aktualizacji oprogramowania polecam narzędzie Smart. Jest to bardzo wygodny oraz wszechstronny program. Sam rozwiązuje zależnosći oraz konflikty. Opis instalacji znajduje się na stronie www.susek.info w dziale System. W tym topicu piszcie o swoich problemach z tym programem.

Trochę poprawiłem no i przykleiłem  ;D ;D :D

Edit by SuSESuSE


Tytuł: Odp: Smart
Wiadomość wysłana przez: susek.info Luty 10, 2007, 20:10:15
Ja zrezygnowałem ze smarta bo miałem problemy z paczkami jakie ściągał przy całej aktualizacji potrafił nie zainstalować 8 paczek bo coś dopiero ręczna instalacja rozwiązywała problem bo resztę instalował normalnie i pozostawały niespełnione zależności


Tytuł: Odp: Smart
Wiadomość wysłana przez: strajk Luty 11, 2007, 14:13:15
Smart instalacja http://www.susek.info/suse.php/content/view/645/40/ (http://www.susek.info/suse.php/content/view/645/40/)

Ja i tak wole zainstalować smarta  Yast-em !

pakiety: smart, smart --GUI

 


Tytuł: Odp: Smart
Wiadomość wysłana przez: Zibi Luty 11, 2007, 23:34:12
Ja ze smartem jeszcze problemów nie miałem. Po sesji planuje sie pobawić jeszcze do tego Ksmarttray'em (coś w stylu openSuseUpdater) tylko czytałem, że trzeba ostrożnie kanały dobrać, żeby nie poaktualizował wszystkiego do wersji beta.


Tytuł: Odp: Smart
Wiadomość wysłana przez: RaH Maj 31, 2007, 17:32:17
Mam pytanko a czy jest jakiś programik którym można by zainstalować paczki debiana?? I jakiś programik (emulator) żebym mógł skożystać z shockwave przeznaczonego dla mac os X chodzi mi o zintegrowanie tego jakoś z Firefoxem lub Operą lub czym kolwiek innym mam już ie6 ale to dziadostwo nie działa jest zainstalowane przez wine'a i jak załączam stronkę przez właśnie ie6 która używa shockwave to mi się załącza ale tnie jak diabli) Zna ktoś na to jakiś trick??


Tytuł: Odp: Smart
Wiadomość wysłana przez: susek.info Czerwiec 01, 2007, 12:17:00
powoli bo juz nic nie rozumiem

pakiety deb z macOS ??

deb są dla debiana


Tytuł: Odp: Smart
Wiadomość wysłana przez: RaH Czerwiec 01, 2007, 12:35:32
A propo pakietów deb to już po sprawie jak przeglądałem pakiety w YaST'cie to znalazłem alien'a i z tym nie powinno być problemu przerobie sobie teraz pakiety deb na .rpm i po sprawie natomiast chodzi mi o to z tym MACiem iż wiem że na mac'a jest shockwave na którym mi zależy i pomyślałem sobie że jak by był jakiś emu to może udało by się wtedy zkożystać z shockwave'a na przegldarce firefox bądź innej ale w tym emu (niby dla mac'a). Teraz myślę że wyraziłem się jasno i proszę o pomoc bo w wine ie6 gdzie mam wtyczkę shockwave nie działa to dobrze tnie jak diabli tak jak by nie było akceleracji 3D a przecież jest.